India en Nepal
16 dagen / 13 nachten (+ 1 nachtvlucht + 1 nachttrein)
Van Delhi naar Kathmandu
Trek mee op een atypische groepsreis door India en Nepal, waar fascinerende culturen en indrukwekkende berglandschappen elkaar afwisselen. Gedurende 16 dagen doorkruisen we twee landen per trein en over land. Van het levendige Delhi tot het kleurrijke Kathmandu. Highlights zoals de Taj Mahal, het spirituele leven langs de Ganges in Varanasi en het vredige Lumbini, de geboorteplaats van Boeddha kunnen niet ontbreken. De reis eindigt met een meerdaagse trekking in het Annapurna-gebied en een bezoek aan de bruisende hoofdstad van Nepal.
Wat heeft deze reis te bieden?
Travel Designers met expertise
Jouw reis wordt uitgestippeld door onze Travel Designers, die een neus hebben voor de leukste plekjes en verborgen parels. Geen voorgekauwd programma, maar een speciaal voor onze reizigers samengestelde route die elk jaar bijgeschaafd wordtReis in kleine groep
We reizen in kleine groepjes van maximum 10 mensen. Dat zorgt dat er tijd en ruimte is om elkaar te leren kennen.Vertrek zonder zorgen
Van transport tot unieke logementen en activiteiten…we take care of it! Geen stress dus voor jou, enkel je valies inpakken en genieten!Duurzaam reizen is een evidentie
We houden hier rekening mee in onze keuze voor transport en activiteiten, in de keuze voor partners en plaatsen die we bezoeken.
Wij gaan alvast mee!
Wereldwonder en adembenemende bergen
Trip highlights
Avontuur van stad tot natuur
Je uitgestippelde route
Volledige ontzorging!
Annulatie- en reisbijstandsverzekering
Medische kosten, kapitaal reisongevallen, repatriëring en compensatie
Bagageverzekering en schadegevallen
Duurzame reizen, duurzame avonturen
Reiswijzer
Wat is er inbegrepen?
- internationale heenvlucht Brussel-Delhi en terugvlucht Kathmandu-Brussel
- ruim-, handbagage en persoonlijk item
- luchthaventaksen
- alle transport ter plaatse (openbaar vervoer) volgens programma
- alle overnachtingen
- toegangsgelden Red Fort Old Delhi
- 2-uur durende streetarttour in New Delhi
- toegangsticket 1 dag Taj Mahal complex
- daguitstap Okhara (inclusief transport, toegangsgelden)
- fietshuur in Lumbini (3 uur)
- toegangsticket 1 dag tempelcomplex Lumbini
- 2-daagse zeiltocht met lokale gids en wildkamperen (inclusief maaltijden) op de Ganges
- 3-daagse trekking in Annapurna met verblijf in guest houses, maaltijden, dragers en lokale gids
- pottenbakworkshop Kathmandu
- €5 bijdrage tot ons sociaal fonds, om het recht op vakantie voor nog meer jongeren mogelijk te maken
- annulatie- en reisbijstandverzekering (medische kosten, bagage, kapitaal reisongevallen, calamiteitenverzekering)
- KrisKras-reisbegeleiding
Wat is er niet inbegrepen?
- overige maaltijden
- toegangsgeld en transport voor optionele activiteiten
- persoonlijke uitgaven
- aankoop visum (India 30 dollar, Nepal 30 dollar)
Wat is het reisbudget?
Het reisbudget is een te verwachten budget dat je zult uitgeven aan maaltijden, dranken en toegangsgelden. Dit baseren we op basis van deelnemers en reisbegeleiders die deze reis reeds deden. Alles wat dus bij "niet inbegrepen" staat, behalve dan je persoonlijke uitgaven (souvenirs, medicatie, ...).
Voor deze reis is dat: € 350
Belangrijke informatie
- Deze reis heeft activiteitsgraad 'actief' (niveau 3/5). Dit is een actieve reis, een goede fysieke conditie is vereist.
- Activiteiten omvatten o.a.: fietsen, 3-daagse basistrekking
- Vereiste documenten:
- geldig internationaal paspoort verplicht
- visum India (online aanvragen)
- visum Nepal (ter plaatse te regelen)
- Door het klimaat en de soms moeilijke reisomstandigheden is een flexibele ingesteldheid vereist.
- Deze reis heeft activiteitsgraad 'actief' (niveau 3/5). Dit is een actieve reis, een goede fysieke conditie is vereist.